Liga PN

FIGHTERS TEAM I DRĘTWE KOMARY ZWYCIĘZCAMI SZKOLNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Zakończyła się już III edycja Szkolnej Ligi Piłki Nożnej Halowej, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku w lidze udział wzięło 14 drużyn, czyli niemal 100 uczniów i uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Luzinie.

Po feriach zimowych rozegrane zostały dwie ostatnie kolejki Ligi „SP 2”, które zdecydowały o ostatecznej kolejności. Wyniki przedstawiały się następująco:

Czytaj więcej...

Szkolna Liga Piłki Nożnej Halowej- SP2

Rywalizacja w lidze SP2 jest bardzo zacięta, przed ostatnią kolejką spotkań, aż trzy drużyny mają po 9 punktów i szansę na zwycięstwo w lidze. Ostatnia seria spotkań, która odbędzie się po feriach zimowych, zapowiada się bardzo emocjonująco.

W klasyfikacji na najlepszego strzelca, jak do tej pory, prowadzi zawodnik drużyny FC DZIKI – Szymon Skurat, zgromadził on na swoim koncie już 9 bramek.

Czytaj więcej...

DRUGA I TRZECIA KOLEJKA LIGI „GIMNAZJUM”

Gimnazjaliści z luzińskiej szkoły rozegrali kolejne mecze Szkolnej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Druga i trzecia kolejka zadecydowały o miejscu drużyn w swoich grupach. Poniżej zamieszczone zostały wyniki poszczególnych meczów:

Czytaj więcej...

Podkategorie