Szkolna liga piłki nożnej

Gimnazjalna Liga Halowa-podsumowanie

      W poniedziałek 27 lutego na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT odbyła się uroczystość zakończenia Gimnazjalnej Ligi Halowej,podczas której wręczono nagrody dla uczestników rozgrywek.

Czytaj więcej...

V KOLEJKA HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

        W poniedziałek 13 lutego odbyła się ostatnia kolejka szkolnej ligi halowej klas drugich i trzecich. W pierwszym meczu tego dnia zespół „Nazwa” nie miał większych problemów z drużyną „Nie Wiem”, pewnie wygrywając 7:1. W następnym meczu tej kolejki solidnie prezentujący się zespół „Grabowski Team” nie dał większych szans przeciwnikom z drużyny „Składu Węgla i Papy”. Mecz skończył się wynikiem 5:0. W ostatnim meczu tej rundy drużyny „Albania Team” i „Tiger” zagrały o pierwsze miejsce w turnieju. Po zaciętym meczu skuteczniejsi okazali się gracze „Albanii” wygrywając ostatecznie3:1.
        Dnia 20 lutego 2017r. po raz ostatni zostały rozegrane trzy mecze szkolnej ligi halowej. W pierwszym spotkaniu, po dość wyrównanym meczu, zespół „Madritistów” wygrał swój pierwszy mecz w turnieju wygrywając z zespołem „Ruskie Techno” 2:1. Drugie spotkanie kolejki również było bardzo wyrównane. Po bardzo zaciętym spotkaniu zespół „Ziomki z Pod Biedronki” zdołał uratować remis z drużyną „Poziomków”. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W ostatnim meczu szkolnej ligi, faworyt „Różowe Pantery”, odniósł swoje kolejne, piąte już zwycięstwo. Tym razem to zespół „Dziewczyn” musiał uznać wyższość swojego rywala. Ostatni mecz turnieju zakończył się wynikiem 7:3.

IV KOLEJKA GIMNAZJALNEJ LIGI HALOWEJ

     30 stycznia odbyła się już kolejna czwarta kolejka zmagań luzińskich gimnazjalistów w halowej piłce nożnej. W pierwszym meczu zespół „Składu Węgla i Papy” musiał uznać wyższość zespołu „Nazwa”. Mecz skończył się wynikiem 2-4. W drugim spotkaniu faworyt turnieju, zespół „Albania Team”, po raz kolejny odniósł zwycięstwo nad dobrze prezentującym się zespołem „Grabowski Team”. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:0. W ostatnim meczu kolejki zespół „Tiger” odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem pewnie pokonali zespół „Nazwa” 7:2.
     6 lutego 2017r. zespoły pierwszych klas rozegrały kolejną rundę szkolnej ligi piłki halowej. Kolejkę rozpoczęły zespoły „Ziomki z Pod Biedronki” oraz „Madritiści”. Mecz zakończył się wygraną pierwszego zespołu 4:1. Znacznie bardziej wyrównany okazał się kolejny mecz tej kolejki, w którym uczniowie zespołu „Ruskie Techno” do samego końca musieli walczyć o zwycięstwo z zespołem „Dziewczyn”. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2. W ostatnim spotkaniu tego dnia zagrały drużyny mające największe szanse na wygranie całego turnieju. Po bardzo zaciętej rozgrywce zespół „Różowych Panter” wygrał z drużyną „Poziomki” 4:2.

TRZECIA KOLEJKA GIMNAZJALNEJ LIGI HALOWEJ

 W pierwszą środę nowego roku kalendarzowego została rozegrana kolejna runda rozgrywek szkolnej ligi halowej. Najwyższą wygraną
skończył się mecz jednego z faworytów ligi zespołu "Tiger",
który pewnie wygrał  mecz rozgrywany z zespołem "Nazwa" 8:2. Nie
zawiódł również zeszłoroczny mistrz ligi. Zespół "Albania Team"
odniósł zwycięstwo nad zespołem "Skład Węgla i Papy" 4:0.
Trzecie zwycięstwo odniósł również dobrze spisujący się w tych
rozgrywkach zespół "Grabowski Team", który łatwo poradził sobie z
drużyną "Nie Wiem". Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Dnia 9 stycznia odbyła się trzecia runda zmagań zespołów
pierwszych klas w halowej piłce nożnej. Kolejka zaczęła się od
sporej niespodzianki. Zespół "Poziomki", który gładko pokonywał
wcześniej swoich rywali tym razem musiał uznać wyższość zespołu
"Dziewczyn" przegrywając 0:2. Bardzo wyrównanie przebiegało drugie

 spotkanie kolejki. Drużyna "Ruskie Techno" zremisowała 1 do 1 z zespołem 

"Ziomki z Pod Biedronki". Najbardziej jednostronnym okazał się ostatni mecz 

tych rozgrywek. Drużyna "Różowych Panter " nie dała żadnych szans swoim 

rywalom z zespołu "Madrtitiści". 

Mecz zakończył się wysokim wynikiem 12:1.

druga kolejka gimnazjalnej ligi halowej

    W środę 14 grudnia została rozegrana druga kolejka gimnazjalnej ligi halowej. Najbardziej emocjonującym i wyrównanym okazał się pierwszy rozgrywany tego dnia mecz między zespołami "Tiger" i "Grabowski Team". Mecz ostatecznie zakończył się sprawiedliwie, wynikiem 2:2. Pozostałe mecze były bardziej jednostronne. Faworyt ligi zespół "Albania Team" rozgromił zespół "Nazwa" aż 12:0. Bez większych problemów poradził sobie również zespół "Nie Wiem", grając z przewagą jednego zawodnika, ograłzespół "Skład Węgla i Papy" 6:2.

Dnia 21 grudnia odbyła się druga kolejka zmagań pierwszych klas w piłce halowej. Po raz kolejny najbardziej wyrównane okazało się spotkanie z jedyną drużyną żeńską ligi. Zespół "Dziewczyny" przegrywał już 1:4 by w drugiej połowie wydrzeć zwycięstwo drużynie "Madritistów". Mecz zakończył się wynikiem 7:5. W drugim meczu po raz drugi dobrze zaprezentował się zespół "Poziomki", wygrywając pewnie z drużyną "Ruskie Techno" 8:0. W ostatnim meczu drugie zwycięstwo odniósł również zespół "Różowych
Panter", który wygrał z drużną "Ziomki z Pod Biedronki" 4:0.