Druga Edycja Gimnazjalnej Ligi Halowej

     W tym roku, w naszym gimnazjum, po raz drugi zostały zorganizowane rozgrywki w halowej piłce nożnej.

Ze względu na dużą liczbę drużyn, zespoły zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe.

      W środę 30.XI. 2016r. swoje pierwsze mecze rozegrało 6 drużyn z klas II i III. Bardzo dobrze zaprezentował się zespół broniący tytułu z zeszłego roku „Albania Team” wygrywając z zespołem „Nie Wiem” 6-0. Równie dobrze zagrał zespół „Grabowski Team” deklasując swojego rywala aż 11-2. Pewną wygraną swój mecz zakończył także zespół „Tiger”, który strzelił swoim rywalom z zespołu „Skład Węgla i Papy” pięć bramek.

       Tydzień później, 7 grudnia została rozegrana pierwsza kolejka zmagań piłkarzy z klas pierwszych. Najbardziej wyrównanym meczem było spotkanie jedynej drużyny żeńskiej w rozgrywkach. Zespół „Dziewczyny” przegrał ostatecznie z zespołem  „Ziomki z Pod Biedronki” 1-2. Najbardziej jednostronnym widowiskiem okazał się mecz „Poziomków” z „Madritistami”, który zakończył się wynikiem 10-1. Dość pewnie swój mecz wygrał zespół „Różowych Panter”, który ograł drużynę „Ruskie Techno” 5-0.

 

Więcej na:   https://www.facebook.com/groups/548448781998706/?fref=ts