IV KOLEJKA GIMNAZJALNEJ LIGI HALOWEJ

     30 stycznia odbyła się już kolejna czwarta kolejka zmagań luzińskich gimnazjalistów w halowej piłce nożnej. W pierwszym meczu zespół „Składu Węgla i Papy” musiał uznać wyższość zespołu „Nazwa”. Mecz skończył się wynikiem 2-4. W drugim spotkaniu faworyt turnieju, zespół „Albania Team”, po raz kolejny odniósł zwycięstwo nad dobrze prezentującym się zespołem „Grabowski Team”. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:0. W ostatnim meczu kolejki zespół „Tiger” odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem pewnie pokonali zespół „Nazwa” 7:2.
     6 lutego 2017r. zespoły pierwszych klas rozegrały kolejną rundę szkolnej ligi piłki halowej. Kolejkę rozpoczęły zespoły „Ziomki z Pod Biedronki” oraz „Madritiści”. Mecz zakończył się wygraną pierwszego zespołu 4:1. Znacznie bardziej wyrównany okazał się kolejny mecz tej kolejki, w którym uczniowie zespołu „Ruskie Techno” do samego końca musieli walczyć o zwycięstwo z zespołem „Dziewczyn”. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2. W ostatnim spotkaniu tego dnia zagrały drużyny mające największe szanse na wygranie całego turnieju. Po bardzo zaciętej rozgrywce zespół „Różowych Panter” wygrał z drużyną „Poziomki” 4:2.