V KOLEJKA HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

        W poniedziałek 13 lutego odbyła się ostatnia kolejka szkolnej ligi halowej klas drugich i trzecich. W pierwszym meczu tego dnia zespół „Nazwa” nie miał większych problemów z drużyną „Nie Wiem”, pewnie wygrywając 7:1. W następnym meczu tej kolejki solidnie prezentujący się zespół „Grabowski Team” nie dał większych szans przeciwnikom z drużyny „Składu Węgla i Papy”. Mecz skończył się wynikiem 5:0. W ostatnim meczu tej rundy drużyny „Albania Team” i „Tiger” zagrały o pierwsze miejsce w turnieju. Po zaciętym meczu skuteczniejsi okazali się gracze „Albanii” wygrywając ostatecznie3:1.
        Dnia 20 lutego 2017r. po raz ostatni zostały rozegrane trzy mecze szkolnej ligi halowej. W pierwszym spotkaniu, po dość wyrównanym meczu, zespół „Madritistów” wygrał swój pierwszy mecz w turnieju wygrywając z zespołem „Ruskie Techno” 2:1. Drugie spotkanie kolejki również było bardzo wyrównane. Po bardzo zaciętym spotkaniu zespół „Ziomki z Pod Biedronki” zdołał uratować remis z drużyną „Poziomków”. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W ostatnim meczu szkolnej ligi, faworyt „Różowe Pantery”, odniósł swoje kolejne, piąte już zwycięstwo. Tym razem to zespół „Dziewczyn” musiał uznać wyższość swojego rywala. Ostatni mecz turnieju zakończył się wynikiem 7:3.