Gimnazjalna Liga Halowa-podsumowanie

      W poniedziałek 27 lutego na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT odbyła się uroczystość zakończenia Gimnazjalnej Ligi Halowej,podczas której wręczono nagrody dla uczestników rozgrywek.

W kategorii klas II-III ,po raz drugi z rzędu, wygrali zawodnicy Albania Team, którzy wyprzedzili Grabowski Team i Tiger. W młodszej kategorii najlepszą drużyną zostały Różowe Pantery, przed Ziomki z pod Biedronki i Poziomki. Na czwartym miejscu rozgrywki zakończył jedyny zespół dziewcząt.

W starszej lidze królami strzelców z 8 golami zostali: Zbyszek Hinz i Bartosz Neumuller w młodszej Konrad Formelaz 17 trafieniami.Najlepszymi zawodnikami zostali: Damian Splitthof oraz Patryk Milka, natomiast najlepszymi bramkarzami okazali się Miłosz Grubba i Cyprian Marszał.

     Puchary i medale ufundowane przez GOSRIT Luzino wręczyli Dyrektor Gimnazjum Kazimierz Bistroń oraz Piotr Klecha – dyrektor GOSRiT Luzino. Na koniec, z pośród wszystkich uczestników, zostały rozlosowane nagrody rzeczowe.

 

Zdjęcia z zakończenia:  https://we.tl/2qvdrnT8mh

Więcej o lidze : https://www.facebook.com/groups/548448781998706/?fref=ts

 

Rozgrywki zorganizowali nauczyciele: Grzegorz Semak i Karol Pionke