Szkolna Liga Piłki Siatkowej

Finał szkolnej ligi piłki siatkowej

W sobotę 4 czerwca w naszej hali odbył się finałowy turniej szkolnej ligi piłki siatkowej.

Czytaj więcej...

Finał szkolnej ligi piłki siatkowej

W sobotę 22.06.2013 r. odbył się finałowy turniej szkolnej ligi piłki siatkowej, w którym wystąpiły cztery najlepsze drużyny dziewcząt i cztery chłopców.

W meczach półfinałowych zwyciężali faworyci, czyli zespoły, które po dziewięciu turniejach zajmowały 1 i 2 miejsca w tabeli.

Czytaj więcej...

Szkolna liga piłki siatkowej – III turniej

Dnia 17 listopada 2012 odbył się trzeci turniej Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej.  W zawodach wzięło udział 13 zespołów:  9 dziewcząt i 4 chłopców.

Klasyfikacja po trzecim turnieju:

Czytaj więcej...

Szkolna liga piłki siatkowej – II turniej

Dnia27 października 2012 odbył się drugi turniej Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej. W zawodach wzięło udział 11 zespołów:  7 dziewcząt i 4 chłopców.

Czytaj więcej...

2011/2012

 

ROK SZKOLNY

2011/2012

Szkolna liga piłki siatkowej – I turniej

W sobotę 6 października 2012 rozpoczęły się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Luzino i przewodniczącego Rady Gminy Luzino. W pierwszym turnieju wystartowało 16 zespołów: 11 dziewcząt i 5 chłopców. Zawody rozegrano na trzech boiskach, systemem „każdy z każdym”.

Czytaj więcej...

IV Turniej - Szkolna Liga Piłki Siatkowej.

10 marca 2012 r. odbył się czwarty turniej szkolnej ligi piłki siatkowej. Grało 10 zespołów: 5 dziewcząt i 5 chłopców. Obfitował w wiele zaciętych spotkań między zespołami, które sąsiadują ze sobą w klasyfikacji punktowej. Wyraźnie można dostrzec podnoszący się poziom ligi. Dzięki temu poziom emocji podnosi się z meczu na mecz.

Do końca zasadniczej fazy rozgrywek zostaną przeprowadzone dwa turnieje. Następnie zespoły będą walczyć w finałowym turnieju (system play-off) o zwycięstwo w lidze.

Składy zespołów biorących udział w Szkolnej Lidze Piłki Siatkowej:

Czytaj więcej...

III Turniej - Szkolna Liga Piłki Siatkowej.

W sobotę 3 marca 2012 r. odbył się trzeci turniej szkolnej ligi piłki siatkowej. Grało 10 zespołów: 5 dziewcząt i 5 chłopców.

Oto tabele po dwóch turniejach:

Czytaj więcej...