Finał szkolnej ligi piłki siatkowej

W sobotę 22.06.2013 r. odbył się finałowy turniej szkolnej ligi piłki siatkowej, w którym wystąpiły cztery najlepsze drużyny dziewcząt i cztery chłopców.

W meczach półfinałowych zwyciężali faworyci, czyli zespoły, które po dziewięciu turniejach zajmowały 1 i 2 miejsca w tabeli.

W meczu o trzecie miejsce wśród dziewcząt wygrał zespół GOSRiT, pewnie pokonując Gepardy. Mecz o trzecie miejsce w kategorii chłopców był bardzo wyrównany i zakończył się zwycięstwem Komando Delta Foki Szwadron Wilków Alfa nad zespołem Walczymy Do Końca.

Oba finały były bardzo zacięte. Wśród dziewcząt po emocjonujących 3 setach wygrała drużyna Real Girls pokonując w tie-breaku UKS Kaszub. W finale chłopców walka trwała 2 sety, ale była równie emocjonująca. Zespół Cabin Crew okazał się lepszy od Terminatorów.

Po turnieju nastąpiło rozdanie nagród. Uczestnicy zawodów wybrali MVP finału. Wśród dziewcząt tytuł zdobyła Wiktoria Kaczmarek, a wśród chłopców Jakub Rompca.

Puchary Wojta Gminy Luzino oraz Przewodniczącego Rady Gminy Luzino wręczyli wraz z organizatorami zawodów nasi byli siatkarze, mistrzowie powiatu wejherowskiego: Damian i Dawid Bobruccy oraz Bartek Michałkiewicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową walkę, cieszymy się z wyraźnego wzrostu poziomu gry i zapraszamy na przyszłoroczną edycję naszej ligi.