Finał szkolnej ligi piłki siatkowej

W sobotę 4 czerwca w naszej hali odbył się finałowy turniej szkolnej ligi piłki siatkowej.

Do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów: 5 dziewcząt i 2 chłopców. Rozegrano 11 meczów systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt zwyciężył zespół UKS grający w składzie: Martyna Klein III a, Klaudia Raif III a, Nikola Pranczke III a, Hanna Trocka III a, Ola Brauer III a, Sandra Bisewska III a. Wśród chłopców pierwsze miejsce zdobyła drużyna Siwe Szczypiorki grająca w składzie: Dominik Klein III g, Karol Malottki II e, Mateusz Szczypior III g, Łukasz Kanczkowski III g, Damian Kwidziński III h.

 

Końcowa klasyfikacja ligi:

 

Dziewczęta

1. UKS

2. Atomówki

3. Klub Przyjaciół Myszki Miki

4-5. ABS-Y

Brygada Scooby'ego

 

Chłopcy

1. Siwe Szczypiorki

2. Ogórki

3-4. Jak Nie

Bez Nazwy